Betgarden Belge İstiyor Mu?

      Betgarden Belge İstiyor Mu? için yorumlar kapalı

Tıkla Betgarden’a Giriş Yap!

Betgarden belge istiyor mu?, Üyelikte evrak talebi var mı? veya hangilerini istiyor? Soruların cevapları için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu durum her ne kadar kullanıcıları memnun etmese de güvenlik açısından gereklidir. Oyuncuların firmanın güvenliği hakkındaki endişeleri kullanıcılar için de geçerlidir. Ayrıca firma müşterileriyle arasındaki yakınlığı arttırmak adına böyle bir yol izlemektedir.

Betgarden güncel giriş adresine gönderilen belgeler üzerinde kısmi bölgeleri gizleyebilirsiniz. İstenilen kısımlar dışında kullanıcıların sansür yapma hakkı vardır. Örneğin; kredi kartının arka yüzündeki güvenlik numarasını kapatabilirsiniz. İlk 6 ile son 4 hanesi hariç, kartın ön yüzündeki 16 haneli kart numarasını da gizleyebilirsiniz. Fakat yine de gönderilen belge orijinalliğini korumalıdır.

Betgarden Belge İsteme Sebepleri Neler?

Günümüzün internet ortamında çoğu kullanıcılar bilgilerini paylaşmak istemeyebilirler. Peki, Betgarden belge isteme sebepleri neler? Öncelikle üyelerin sadakatini ve kara para aklayan bireyler olmadığı teyit etmek amaçlıdır. Üyelerin çeşitli spor ve casino oyunları oynadıktan sonra para çekim süreci başlamaktadır. Aktif birimler tarafından incelenen kullanıcı bilgilerinde şüphe duyulması sonucu ödeme gerçekleşmemektedir.

Para çekme talebi gönderirken firma, istenilen belgeleri erişmeden ödeme yapmama hakkını saklı tutmaktadır. Kullanıcılar nasıl ki güvenilir mi endişesine kapılabiliyorsa, aynı durum şirket için de geçerlidir. Kurulduğu günde bu yana belge talebi kimlik doğrulanmadığı, şüphe yarattığı durumlarda yapılmaktadır. Dahası, üyelik alırken güncel ve kullanmakta olduğunuz bilgilerin de eksiksiz girilmesi gerekmektedir.

Betgarden Belge İstiyor Mu? Hangi Belgeleri İstiyor?

İstenilen belgelerin gönderimi e-posta aracılığıyla olmaktadır. Kullanmakta olunan [email protected] mail atıldıktan 12 saat içinde tarafınıza mail aracılığıyla onay gönderilecektir. İstenilen belgelerin eksik yahut hatalı olma durumunda, firma kullanıcıları bildirmekle yükümlüdür. Betgarden belge istiyor mu? Hangi belgeleri istiyor? İstenilen belgelerin seçeneği zamanla artmakta veya azabilmektedir. Bunun takibini canlı destek hattı üzerinden yapabilirsiniz.

Firma aşağıdaki belgelerin birkaçını veya tümünü isteyebilmektedir.  Müşterilerden talep edilen belge seçenekleri şu şekildedir;

  • Pasaport veya ehliyet kopyası
  • Yakın tarihli faturanın kopyası (6 ay içinde)
  • Yakın tarihli Banka Beyanı kopyası
  • Para yatırımında kullanılan kredi kartının kopyası (ön ve arka)